Inpakken en wegwezen!

Na twee weken inpakken (het huis moet leeg en de koffers niet te vol) zijn we haast klaar voor vertrek! Ondertussen ontbreekt het ons niet aan hulp. Familie komt Philip vermaken zodat wij even door kunnen werken. Gemeenteleden uit onze kerk brengen eten of nodigen ons uit. Hartverwarmend!

Kleuren met tante Regina

Afgelopen woensdag vertelden we onze kerk wat over het werk in Malawi en komende zondag worden we uitgezwaaid en -gezegend.

Peter, een broeder uit de kerk, wil ons werk met zijn project financiëel ondersteunen. Mooi om zo God’s gaven weer door te geven en uit te delen Peter!

Ook de kleine Philip helpt, door ons vast in een ‘tropenritme’ te dwingen: hij wordt dagelijks rond 5 uur wakker! 😳😴

En hier lijkt het eindelijk gedaan te zijn met het zomerweer. Vandaag is het nog altijd uitzonderlijk warm en vochtig. Als we vandaag vertrokken, zou onze klimaatsprong naar ‘Malawi regenseizoen’ wellicht wat minder groot zijn. Maar:

Naast boeken, speelgoed, medicatie en zomerkleren nemen we ook wat warme truien mee. De nachten kunnen fris zijn in Malawi. En ja, wat pak je verder in voor 2 jaar?

Spulletjes van papa en mama zijn altijd interessanter dan m’n eigen spulletjes!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *